Uwaga! Ta witryna niecnie wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

Działamy na rynku od 1995 roku. Początki naszej działalności koncentrowały się na rynku szkoleniowym i doradztwie personalnym. Stale zaliczani jesteśmy do grona najlepszych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce, które współtworzą Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

500 mln Wartość przygotowanych przez nas projektów (programy finansujące m.in. POIiŚ, POIG, RPOWP, PORPW, programy transgraniczne) w latach 2007-2013
150 mln Wartość kompleksowo zarządzanych przez nas projektów inwestycyjnych (m.in. aplikacja, kontraktacja, rozliczenia, nadzór) w latach 2010-2015
200 Nasi konsultanci i analitycy opracowali około dwustu projektów inwestycyjnych na rzecz sektora MSP i szeroko rozumianego sektora publicznego.

Certyfikat jakości

ISO 9001:2000

w zakresie usług doradczych i szkoleniowych

Tworzymy zespół specjalistów z wielu dziedzin

Nasz zespół to specjaliści różnych dziedzin, wzajemnie uzupełniający się, tworzący interdyscyplinarne zespoły robocze. Znajdziesz wśród nich m.in.: prawników, ekonomistów, specjalistów ds. zamówień publicznych, finansistów, inżynierów budownictwa wraz z uprawnieniami i… wielu, wielu innych.

Dlaczego my?

<strong>20 lat</strong> doświadczenia

20 lat doświadczenia

Dostęp do wyspecjalizowanych kompetencji

Dostęp do wyspecjalizowanych kompetencji

Kompleksowe podejście

Kompleksowe podejście

Wsparcie interdyscyplinarnych zespołów

Wsparcie interdyscyplinarnych zespołów

Elastyczność w działaniu

Elastyczność w działaniu

Specjalizujemy się w doradztwie gospodarczym i kompleksowej obsłudze inwestycji

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi przedsięwzięć natury inwestycyjnej. W roku 2008 powołaliśmy do życia Dział Doradztwa Gospodarczego opierający się zarówno na własnych zasobach kadrowych jak również na kilkunastu specjalistach z wielu dziedzin.

Realizujemy projekty szkoleniowo-doradcze

RCS Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowania i rezalizacji projektów szkoleniowo- doradczych (w tym finansowanych ze środków pomocowych). RCS przeszkoliło łacznie ponad 30 tys. osób, w tym blisko 70% stanowiła kadra menedżerska i pracownicy firm oraz instytucji.  Dotychczasowe projekty przyczyniły się w wielu przypadkach do rozwoju firm, wdrożenia procesów inwestycyjnych o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, jak również do przyspieszenia procesów rozwoju gospodarczego gmin i powiatów.

Tylko w bieżącej perspektywie finansowania UE na lata 2007-2013 wartość przygotowanych przez nas projektów ( programy finansujące m. in. POIiS, POIG, PORPW, programy transgraniczne) wyniosła ponad 50 mln zł.